Diservis Cep Telefonu Tamir Merkezi İZMİR

  • 1364 SK. NO:10 Zemin Kat ÇANKAYA Konak İzmir / İzmir
  • Çalışma Saatleri
    Pzt-Cuma 09.00-19.00 Cuma 09.00-17.00
  • E-Mail
    Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Diservis Blog Haber

Cep Telefonu Ekran Tamiri ve Yenileme

Pekala, Telefonunuzun ekranı kırıldı. Bu en iyi bir şey değil. İyi haber şu ki mutlaka yeni bir telefon satın almanız gerekmiyor. Yapabileceğiniz en iyi şey hemen en kısa sürede onarıma vermektir .

Tek bir çatlak zamanla kötüye gidebilir ve parçalanmış bir ekran basit Yaralanmalara neden olabilir. Gevşek kırık camlar tehlikelidir - özellikle de yüzünüz ve parmaklarınızla sürekli temas halinde olduğundan istenmeyen sonuçları olacaktır. Çatlaklar ayrıca telefonunuzu çevresel faktörlere bağlı olarak sıvı teması toz ve toksinlere maruz kalabilir. 
Zamanla bu, cihazın işlevselliğini ve kullanılabilirliğini etkileyebilir. (Ayrıca, kırık bir ekran hoş bir görüntü olmayacaktır.) Sabitleşene kadar , telefonunuza plastik bir ekran koruyucu ve kılıf ile kullanın . Ardından, sorunu kalıcı olarak çözmenin en iyi yolunu arayın.

 

Diservis Cep Telefonu Tamir Merkezi her geçen gün kendini değişen teknolojiye uyumlu olarak geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyor. Firmamız bünyesinde bulunan yeni ekran ve cam değiştirme cihazı ile akıllı cep telefonlarınızın kırılan ekran ve camları değişim sonrası orjinal fabrika çıkışı haline gelmektedir. 


Samsung Ekran Yenileme İphone Ekran Yenileme Huwaei Ekran Yenileme LG Ekran Yenileme Asus Zenfon Ekran Yenileme Diservis BİZİM İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

Destek
Whatsapp 0 537 963 48 17

Di-Teknik olarak Siz değerli müşterilerimize uzmanlığımız olan her alanda teknik destek ve çözüm sunmaya hazırız . bizim ile çalışmak isterseniz bir telefon kadar yakınız..

Her Marka Model Cep Telefonu Ekran Yenileme & Ekran Değişimi & ve Yedek Parça Satışı.

Devamını Oku

Diservis Facebook