Diservis Cep Telefonu Tamir Merkezi İZMİR

  • 1364 SK. NO:10 Zemin Kat ÇANKAYA Konak İzmir / İzmir
  • Çalışma Saatleri
    Pzt-Cuma 09.00-19.00 Cuma 09.00-17.00
  • E-Mail
    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Diservis Blog Haber

HTC U12 çıkış tarihi, özellikleri ve yeni özellikli söylentiler

HTC, Google ile büyük bir anlaşma imzaladı, ancak halen yeni amiral gemisi telefonu üzerinde çalışıyor. Çıkış tarihi ve teknik özellikleri de dahil olmak üzere U12 hakkında bildiklerini aşağıda bulabilirsiniz.

HTC önemli bir değişim dönemine giriyor ancak yine de bir sonraki amiral gemisi telefonuna bakıyoruz. Şu ana kadar HTC U12 sürüm tarihi ve özellikleriyle ilgili bildiklerimiz aşağıda. HTC U12 ne zaman piyasaya sürülür? HTC'nin Google'la olan anlaşması hakkında bir şeyler duymuş olabilirsiniz ve bunun, şirketten yeni telefonlar gelmeyeceğinden şüphe duymuyorsunuzdur; bunu yapmak doğru olacaktır. Bunu duymadıysanız, HTC Google ile anlaşma yapmayı kabul etti. Bir satın alma ya da satın alma yerine bir 'İşbirliği Anlaşması', ancak nakit olarak 1.1 milyar dolar içermektedir. Kısacası, bazı çalışanlar Google'a geçiyor ve ikincisi HTC fikri mülkiyet hakkı için münhasır olmayan bir lisans kazanacak.

Bununla birlikte, HTC'nin akıllı telefonlar üretmeye ve satmaya devam edeceği anlaşılıyor. HTC'den yapılan açıklamada "Bu anlaşma HTC'nin marka akıllı telefon stratejisini destekleyerek daha akıcı bir ürün portföyü, daha fazla operasyonel verimlilik ve finansal esneklik sağlıyor" dedi. Şirketin "şu anda bir sonraki amiral gemisi telefonunda çalışıyor" olan "sınıfının en iyisi mühendislik yeteneğini" sürdüreceğini de ekliyor.

Buradan HTC U12 yolda olduğunu varsayabiliriz. HTC'nin U11'in takibi üzerinde çalıştıklarını ve bunun da meyvelerini vermesi gerektiğini, bunun 2018 yılının Mayıs ayı civarında açıklanacağını umuyoruz. HTC, son üç amiral gemisi cihazının duyurulması nedeniyle biraz zorlayıcı bir model. Mart, Nisan ve Mayıs aylarında - son ikisi ertesi ay satışa sunulacak. HTC, geçen yılın sonunda HTC U11 + ve HTC U11 Life'ı duyurdu. HTC U12'nin söylenen yeni özellikleri ve özellikleri nelerdir?

U12 ile ilgili herhangi bir somut sızıntı için henüz erken ancak biz de gözümüzde kalacağız. Bununla birlikte, HTC'nin 2018 amiral gemisinin neye benzeyebileceğini bize gösteren birkaç ilginç kavram var. İlk, aşağıda, Samsung Galaxy S8 ve LG G6'ya benzer bir tasarım gösteriliyor . Gizmochina'ya göre, eğimli köşeleri olan 5,7 inç 4K ekrana sığması için üst ve alt kısımda küçük çerçeveler bulunuyor .

 

 Ocak 2018'den bir başka sızıntı, tanımlanmamış siyah bir döşeme levhası - ki GMSArena'nın HTC U12 olduğunu iddia ediyor. Yapacağınız şeyi yapın, ancak tuşların güç ve hacim pozisyonları U11'deki gibidir:

 

Di-Teknik olarak Siz değerli müşterilerimize uzmanlığımız olan her alanda teknik destek ve çözüm sunmaya hazırız . bizim ile çalışmak isterseniz bir telefon kadar yakınız..

Her Marka Model Cep Telefonu Ekran Yenileme & Ekran Değişimi & ve Yedek Parça Satışı.

Devamını Oku

Diservis Facebook